Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


Vážení přátelé,

     dovolte, abych Vás přivítal na e-shopu s vínem, ale i dalšími zajímavými pochutinami.  
   Vína, která v tomto e-shopu najdete, vybírám na základě osobní zkušenosti a poznání se s vinaři, shlédnutí vinohradů i výroby a v neposlední řadě hlavně na základě degustace, dle které se každý rok nabídka aktualizuje a mění. Celý proces zařazení nových vinařství a vín nikdy neurychluji. Se spolupracujícím vinařstvím je nutné souznít, jinak to nefunguje. Díky tomu si za všemi víny v nabídce stojím a všechna si dám rád i já sám.

     Budu rád, když se zde i něco nového dozvíte...a nějaká vína z nabídky vyberete. A nezapomeňte - že život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína!
Michal Kadlec, MiKwine s.r.o.


E-SHOP

Kategorie


Co je nového

Bůh prý stvořil víno, aby každý poznal, jaké to je být krásný, umět zpívat a mít každého rád 👍😄

Ale jsem přesvědčen, že pro tento účel stvořil i odrůdu Welschriesling, nebo-li u nás známou jako Ryzlink vlašský. Jedná se o velmi starou odrůdu, u které není jasný původ. S Ryzlinkem rýnským nemá, krom prvního slova v názvu, nic společného....

Alte Reben v překladu znamená stará réva. A pokud chcete poznat, co umí Veltlín zelený z téměř 40 leté vinice, stojí za to ochutnat Grüner Veltliner Alte Reben r.2023 z vinařství Gut Kellerstöckl - Familie Schuckert.

Kořeny této vinné révy dosahují až několikametrové hloubky, kde si bere výživu z vrstev, kam se kořeny běžných výsadeb révy vinné...

Láhev vína je pro dva lidi ideální...tedy, pokud jeden z nich nepije! 😀 A to bezezbytku platí i o jedné ročníkové novince v našem e-shopu - Muskatelleru, neboli Muškátu z Weingut Tagwerker!

Ročník 2023 si začíná nacházet cestu do našich vinoték, lednic a sklepů.Alespoň co se rakouského Weinviertelu týká. Tamní svěží vína jsou již mnohde hotova a cestě k našim chuťovým pohárkům tak nic nebrání.