Novinky

Je nesmírně zajímavé číst nebo poslouchat příběhy, strasti, útrapy, ale i pak následné radosti a úspěchy rodinných firem, které jsou předávány z generace na generaci.

Krásná degustace vín z rakouské štýrské oblasti v úterý 9.5. v císařském paláci Hofburgu. Na 100 vinařů, prezentace jejich DAC vín (typických vín pro danou oblast) Weststeiermark, Südsteiermark i Vulkanland vč. nového "pyramidového" rozřazení Gebietsweine (regionální víno), Ortsweine (místní víno) a Riedenweine (víno z konkrétní vinice).

U většiny vín držíme koncové ceny jako při nákupu u vinařů. K nákupu vín můžete využít e-shop MiKwine, kde všechna vína naleznete i s popisy.

Dovolte, abych Vám představil další vinařství v naší nabídce - VINAŘSTVÍ BARAQUE! Reprezentační budova ve Velkých Pavlovicích, která je inspirována vinným listem 🍃 s názvem "Wine gallery", je vidět při příjezdu od Bořetic.

V pátek 28.4. proběhlo hodnocení největší soutěže v ČR specializované na rosé a perlivá vína JAROVÍN v ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.