Zastoupená vinařství

Němčičky, Velkopavlovická podoblast 

Vinařský dvůr v Němčičkách vede ve čtvrté generaci Honza Stávek. Ten jej v roce 2013, na stoleté výročí narození dědečka Boleslava Kopřivy a dědečka Josefa STÁVKA, přejmenoval vinařský dvůr na VÍNO J. STÁVEK. Spolu se svým týmem s stará o tři viniční tratě v Němčičkách - Bočky, Novosad a Růžený, na kterých zrají ty nejlepší hrozny. Jeho velkou specializací a neskrývanou vášní je odrůda Frankovka a vynikající rosé vína.


Dobré Pole u Mikulova, Mikulovská podoblast

Vinařství VILAVIN si zakládá zejména na velmi šetrném zpracování hroznů pomocí gravitace v novém, šestipatrovém vinařství. Vinařské vybavení, které je rozmístěno v jednotlivých patrech včetně podzemí, je navrženo tak, aby samotná gravitace postačila k přepravě od bobule, přes rmut, prokvašený rmut, mošt, odkalený mošt, mladé víno, až k zralému hotovému vínu tím nejjemnějším přirozeným pohybem. A můžeme potvrdit, že na výsledných vínech je to velmi pozitivně znát! 


Herrnbaumgarten, Weinviertel

Vinařství je spravováno již v třetí generaci. Markus Tagwerker, který důkladnou péčí o cca 25 hektarů vinic na nejlepších vinicích v okolí-Johannesbergen, Altenbergen či Hödeln produkuje krásná suchá bílá vína v typická pro daný region.

Velké Němčice, Velkopavlovická podoblast

Jeho vína vznikají ve vinařském dvoře ve Velkých Němčicích. Důsledně se drží zásady zachování terroir, vyloučení chemických přípravků a minimalizace enologických zásahů. Bílá i červená vína se vyrábějí především v keramických nádobách o objemu 200 až 1000 litrů. Zdrojem hroznů jsou vlastní dvouhektarové vinohrady.Velké Pavlovice, Velkopavlovická podoblast 

Hlavním heslem manželů Lenky a Františka Machovskýchje, že každé víno je osobnost. A přesně tak se k nim při výrobě staví. Ke každému hroznu přistupují s respektem a vírou v jeho individualitu. Z vína vždy chtějí dostat jeho maximální potenciál, aby vynikla jeho osobnost. 
Poysdorf, Weinviertel

Současní vlastníci Martin a Andrea Hirtlovi jsou již několikátou generací v rodině, která se výrobou vína a vinohradnictvím zabývá už téměř 300 let! Jejich vlajkovou lodí je Veltlín zelený. Ten dělají v několika podobách, kvalitativních stupních a v nabídce mají i několik ročníků. Hirtlovi obhospodařují na 20 hektarů vinic právě v okolí Poysdorfu a na třetině jejich vinohradů je vysazen právě již zmíněný Veltlín. 

Hustopeče, Velkopavlovická podoblast

Rodinné vinařství U Vrbů bylo založeno v roce 1997. Vinohrady pro jejich vína se nacházejí ve viničních tratích Růženy, Stará hora, Štarvicary v katastru vinařského města Hustopeče a celkem tvoří plochu 4,5 ha. Rodina zastává ekologické vinohradnictví a vinice jsou tedy ošetřovány bez použití pesticidů. Zelené práce a sklizeň jsou prováděny pouze ručně a roční produkce vína je cca 15 000 litrů. 


Ketzelsdorf, Weinviertel

Gut Kellerstöckl je provozováno v Ketzelsdorfu po několik generací. Vinohrady Horsta Schuckerta se rozprostírají na 25 hektarech v okolí vinařského města Poysdorf. Pro zpracování hroznů používá nejmodernější technologie a fermentace probíhá v nerezových tancích.

Skalka u Kyjova, Slovácká podoblast

Vinařství bylo založeno v roce 2003 a v současné době obhospodařuje cca 25ha vlastních vinic v integrované produkci. Viniční tratě leží v katastru Kyjova a obce Skalky. Největší úspěchy však slaví vína z Nechvalínských teras, které jsou jedny z nejlepších viničních tratí na Slovácku.

 Redukovaná sklizeň hroznů a špičkové technologie dávají vzniknout špičkovým vínům, u kterých je nejdůležitější typická odrůdová chuť a charakter regionu.