Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


Vážení přátelé,

     dovolte, abych Vás přivítal na e-shopu s vínem, ale i dalšími zajímavými pochutinami.  
   Vína, která v tomto e-shopu najdete, vybírám na základě osobní zkušenosti a poznání se s vinaři, shlédnutí vinohradů i výroby a v neposlední řadě hlavně na základě degustace, dle které se každý rok nabídka aktualizuje a mění. Celý proces zařazení nových vinařství a vín nikdy neurychluji. Se spolupracujícím vinařstvím je nutné souznít, jinak to nefunguje. Díky tomu si za všemi víny v nabídce stojím a všechna si dám rád i já sám.

     Budu rád, když se zde i něco nového dozvíte...a nějaká vína z nabídky vyberete. A nezapomeňte - že život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína!
Michal Kadlec, MiKwine s.r.o.


Co je nového


Ročník 2023 si začíná nacházet cestu do našich vinoték, lednic a sklepů.Alespoň co se rakouského Weinviertelu týká. Tamní svěží vína jsou již mnohde hotova a cestě k našim chuťovým pohárkům tak nic nebrání.

Hodnocení SViS Wine - tradiční soutěže, kterou každý rok pořádají studenti 3.ročníku Střední Vinařské Školy ve Valticích.

Vína na soutěž pocházejí nejen od současných i minulých studentů, kteří již nyní pracují v různých nebo vlastních vinařstvích, ale i od přátel školy. Celkem se sešlo na 460 vín ze 100 vinařství.

Velmi fajn hodnocení s dobrou...

Víno je prý sluneční záře, kterou udržuje pohromadě voda ☀️🍷 Nelze než souhlasit. Minimálně u tohoto Chardonnay v pozdním sběru ročníku 2021 z Gravitační vinařství Vilavin z Dobrého Pole u Mikulova.

Chardonnay je aktuálně u nás 6. nejpěstovanější odrůda v bílých s podílem 5,2% (993ha) z celkové plochy vinic. Nejvíce, tedy 340ha, je ho v Mikulovské...


E-SHOP

Kategorie