Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


Vážení přátelé,

     dovolte, abych Vás přivítal na e-shopu s vínem, ale i dalšími zajímavými pochutinami.  
   Vína, která v tomto e-shopu najdete, vybírám na základě osobní zkušenosti a poznání se s vinaři, shlédnutí vinohradů i výroby a v neposlední řadě hlavně na základě degustace, dle které se každý rok nabídka aktualizuje a mění. Celý proces zařazení nových vinařství a vín nikdy neurychluji. Se spolupracujícím vinařstvím je nutné souznít, jinak to nefunguje. Díky tomu si za všemi víny v nabídce stojím a všechna si dám rád i já sám.

     Budu rád, když se zde i něco nového dozvíte...a nějaká vína z nabídky vyberete. A nezapomeňte - že život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína!
Michal Kadlec, MiKwine s.r.o.


Co je nového

Je nesmírně zajímavé číst nebo poslouchat příběhy, strasti, útrapy, ale i pak následné radosti a úspěchy rodinných firem, které jsou předávány z generace na generaci.

Krásná degustace vín z rakouské štýrské oblasti v úterý 9.5. v císařském paláci Hofburgu. Na 100 vinařů, prezentace jejich DAC vín (typických vín pro danou oblast) Weststeiermark, Südsteiermark i Vulkanland vč. nového "pyramidového" rozřazení Gebietsweine (regionální víno), Ortsweine (místní víno) a Riedenweine (víno z konkrétní vinice).

U většiny vín držíme koncové ceny jako při nákupu u vinařů. K nákupu vín můžete využít e-shop MiKwine, kde všechna vína naleznete i s popisy.

Dovolte, abych Vám představil další vinařství v naší nabídce - VINAŘSTVÍ BARAQUE! Reprezentační budova ve Velkých Pavlovicích, která je inspirována vinným listem 🍃 s názvem "Wine gallery", je vidět při příjezdu od Bořetic.

V pátek 28.4. proběhlo hodnocení největší soutěže v ČR specializované na rosé a perlivá vína JAROVÍN v ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.


E-SHOP

Kategorie