Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrïte, že Vám již bylo 18 let.


Vážení přátelé,

     dovolte, abych Vás přivítal na e-shopu s vínem, který jsem pro Vás vytvořil.  Vína ve své nabídce vybírám na základě osobního poznání a osobních zkušeností, na základě shlédnutí vinohradů a výroby, pochopení celé vinařovy filosofie a v neposlední řadě na základě degustace, dle které každý rok vybírám vhodná vína do svého portfolia. Celý tento proces a postup nikdy neurychluji. Se spolupracujícím vinařstvím musím souznít, jinak to nefunguje.

Víno do nabídky nikdy nevezmu jen na základě výhodných obchodních podmínek či přívětivé ceny. Za víny ve své nabídce si stojím a všechna si dám rád i já sám.
     Budu rád, když se zde něco nového dozvíte...a třeba si i nějaké víno z mé nabídky vyberete. A nezapomeňte - že život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína!
Michal Kadlec, MiKwine s.r.o.


Co je nového

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat na mikwine@mikwine.cz nebo tel.:603220247. Velkoobchodní ceník určený pro další prodej do gastronomických zařízení (restaurace, kavárny, vinotéky atd.) rád zašleme na vyžádání.

Největší rakouský veletrh s vínem se po 4 letech vrátil! Od pátku 20. do pondělí 23.5. celkem 551 vinařů (+ 25 zahraničních) prezentovalo svoje vína v nádherných prostorách císařského paláce Hofburg v centru Vídně.

Ve středu 11.5. se v krásných prostorách císařského Hofburgu uskutečnila poslední z pěti zastávek turné Weinviertel DAC! Letos o to významnější tím, že jako první DAC v Rakousku letos slaví kulatých 20 let od svého vzniku 🍾🥂 🙂

Krásná přehlídka a představení nového ročníku typického Veltlínu zeleného (Grüner Veltliner) z dolnorakouské oblasti....

Dvoudenní hodnocení Grand Prix Vinex 2022! Přes 800 vín, první den v komisi suché Vlašáky a Veltlíny, druhý den polosuchá a polosladká cuvee + rosé. Jako vždy perfektní organizace od Národního vinařského centra a super hodnotící parta kolegů!

Vyhlášení výsledků, předání ocenění a degustace všech vín v sobotu 21.5. Na brněnském výstavišti na veřejné...

Úspěch pro vína z Weingut Tagwerker! Jejich Chardonnay a Gelber Muskateller r.2021 byly na soutěži Frankfurt International Trophy - Wine, Beer and Spirits Competition oceněny zlatou medailí v konkurenci téměř 2750 vín!


E-SHOP

Kategorie