NOVINKY V E-SHOPU

23.03.2022

 Svět vína je nekonečný! V hrdlech spokojených zákazníků zmizí jeden ročník a hned je v závěsu další...v ideálním případě stejný nebo ještě lepší! A tak se tomu děje i teď v e-shopu MiKwine u čtyřech kousků:


BODRO, r.2019, výběr z hroznů od Víno J. Stávek
Velmi oblíbené "bordeaux" cuvée z odrůd Cabernet Sauvignon + Merlot. Chcete-li plné víno, které vás posune do jiné úrovně a kde po prvním doušku budete nevěřícně koukat na láhev, zda-li je možné takové červené udělat u nás, tak mrkněte sem


FRANKOVKA r.2019, VOC Modré Hory
Taktéž od Honzy Stávka. Jeho láska k této modré odrůdě je všeobecně známá. A že ji umí, o tom není pochyb! Za ročník 2018 naskakuje r.2019 a to je taktéž velmi povedené! Ostatně, vyzkoušejte ;) 


ROSÉ BOČKY, r.2020, VOC Modré Hory.
A do třetice Honza Stávek, tentokrát s jeho prémiovým rosé. Ročník 2019 je již nenávratně pryč a uvolnil tak místo neméně skvostnému 2020. Chcete si pochutnat na opravdu sofistikovaném rosé, které může i nějakou dobu zrát v láhvi? Chcete ochutnat rosé, které není klasickou "bazénovkou", ale vínem, které si bude vyžadovat Vaši pozornost? Zkuste ;)


CHARDONNAY, r.2019, pozdní sběr, suché, zlatá řada z Vinařství u Vrbů.
Naprosto suché Chardonnay (0,1g cukru /litr), kde hrozny pocházejí z certifikované bio vinice a které zrálo 12 měsíců na kvasničních kalech v barrique sudu. Je nesířeno a nefiltrováno. Co víc si přát? Snad jen...mít pár lahví doma :) Zakoupíte zde