NOVINKY V ZAVAŘENÉM SORTIMENTU - VLACHOVY VEPŘOVÉ VÝPEČKY A VÝPEČKOVÁ POMAZÁNKA

21.08.2023

     Rádi vám představujeme zároveň dvě nové chuťovky z Hostince u Vlachů v Jamném v našem e-shopu - VLACHOVY VEPŘOVÉ VÝPEČKY a VÝPEČKOVOU POMAZÁNKU!

     VEPŘOVÉ VÝPEČKY se v Hostinci u Vlachů rozhodli pro zákazníky zavařit kvůli ohlasu, jaký na ně je. A přišlo jim škoda, že si je hosté mohou dát jen když jsou ve víkendové nabídce. Proto je připravili i zavařené ve sklenicích! A rovnou ve dvou velikostech: 200g a 500g. Obsah tvoří pouze maso a vlastní výpek.
Následně jsou sklenice na vysokou teplotu po dobu 30min. zavařeny. Tak vám vydrží po nějakou dobu i mimo lednici. Po otevření si na nich můžete pochutnat jen tak na studeno nebo si je ohřát a dát si je s pečivem či jako v Hostinci u Vlachů v Jamném - se zelím a s knedlíkem.

     VÝPEČKOVÁ POMAZÁNKA je chuťovka, vyrobená z na drobné kousky nakrájeného pečeného masa, které je následně pomleto a najemno nasekanou okurkou, cibulkou, hořčicí a dalšími ingrediencemi dochuceno. Poté je obsah ve sklenici po dobu 30min. opět při vysoké teplotě zavařen, a tak je zase záruka výdrže i mimo lednici. Po otevření ovšem doporučujeme skladovat v chladnu a brzy zkonzumovat. Což věříme, že nebude problém ;)

     Obé k dispozici v e-shopu v sekci "Zavařené výrobky".